Emri:
Email:
Message:

Make this guestbook ad-free
12:49am 03-28-2015
STAFI: Radio Islam
LIVE: Me Dr.Erxhan Muharremi Mjek i Mjekesis Islame gjdo të Henë Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1
LIVE: Me Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi gjdo të Martë Nga ora 21:30 Pyetjet me telf: 00381 38 249 23
LIVE: Me Hoxhë Fadil Sogojeva gjdo të Enjete Nga ora 18: 15
LIVE: Me Hoxhë Mr Bashkim Aliu gjdo të Enjte Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1
LIVE: i Me Hoxhë Imam: Fadil Sogojeva gjdo të Premtë Nga ora 11:30 Falja e namazit së Xhumasë
LIVE: Me Dr.Erxhan Muharremi Mjek i Mjekesis Islame gjdo të Premtë Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1 per te ndegjuar rd kliko ne http://radio-islam.de.tl/ NESE NUK JU HAPET RD ju duhet te beni dowload plugin allov flatcast f3 pastaj dilni nga faqja dhe futu perseri ne rd ndexho lixherata Nëse keni pytje Kliko ketu http://radio-islam.123guestbook.com Pyte hoxhen dergo mesaxh
12:48am 03-28-2015
STAFI: Radio Islam
12:46am 03-28-2015
STAFI: Radio Islam
12:45am 03-28-2015
STAFI: Radio Islam
12:43am 03-28-2015
STAFI: Radio Islam
8:56pm 03-27-2015
STAFI: Radio Islam
LIVE: Me Dr.Erxhan Muharremi Mjek i Mjekesis Islame gjdo të Henë Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1
LIVE: Me Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi gjdo të Martë Nga ora 21:30 Pyetjet me telf: 00381 38 249 23
LIVE: Me Hoxhë Fadil Sogojeva gjdo të Enjete Nga ora 18: 15
LIVE: Me Hoxhë Mr Bashkim Aliu gjdo të Enjte Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1
LIVE: i Me Hoxhë Imam: Fadil Sogojeva gjdo të Premtë Nga ora 11:30 Falja e namazit së Xhumasë
LIVE: Me Dr.Erxhan Muharremi Mjek i Mjekesis Islame gjdo të Premtë Nga ora 21:30 Kontakti Skype: henriago1 per te ndegjuar rd kliko ne http://radio-islam.de.tl/ NESE NUK JU HAPET RD ju duhet te beni dowload plugin allov flatcast f3 pastaj dilni nga faqja dhe futu perseri ne rd ndexho lixherata Nëse keni pytje Kliko ketu http://radio-islam.123guestbook.com Pyte hoxhen dergo mesaxh
9:57pm 03-26-2015
motra nga pr
Selam alejkum.deshta tju pys si mundet psh ni person me 5 koh namaz mu blloku aq shum saqe mos me vrejt bashkshorten qe ben zullum edhe bashkpunon me falltor ...mdrenda ni kohe te shkurt mu blloku edhe qa ti thot ajo burri me ngu ..edhe me thon sprov e kom..! Sa lejohet.kjo ne islam me shku gruja ne asi vende edhe me thon sprov...mi gjet grus hsjmalia e gjithqka ne qant edhe burri.me pes koh.namaz me fajsu tjeter.kond ??si ka zgjegjje.ky siher qe 11 vite mu kthy gruja te burri kur don ajo ...ma boni hallall noshta e zgjata i kom familjar jon ne hall 23 antar te familjes nga kjo gruui
9:40pm 03-26-2015
valxhide
mirmrama kam nje ptyje mami im as niher nuk fale
6:06pm 03-24-2015
kaltrina ademi
Selam Alejkum hoxhe i nderuar dr shefqet Krasniqi i kam dy pyetje:
1.Kur e ka kohen marrja e diturise sepse une kam lexuar se pak para Agimit dhe mes kohes se akshamit dhe jacise.
2.A eshte i sakt ky hadith mos u beni ziliqar sepse zilia shkatron miresite sikur zjarri qe djeg drute.
12:58am 03-21-2015
fatime
selam alkym deshta me vet jam kon tr3 vjet e martune ama kom hek pi anans burrt edh motrav burrit edh burr muka smu ata thojshin dil burr me thojke dil nuk po du ma nuk flejke me mua tani kom hik pi burr asht harrm ehd ekom ni qika qka duhet uen me ba
11:05am 03-17-2015
ni anonime
Selamu allejkum kom ni pietje a munt tap sadaka per burin dhe aka aj dobi se e shfritzoj parat e penzis burit po desha ta di aka dobi per at
7:28pm 03-12-2015
moza
selam alejkym hoxh i nderuar kom degju se nuk ban mu lut vet per mu qel nafaka
10:51am 03-08-2015
Eid Mohammad zaheri
Dear brother and sister!
اسلام علیکم ورحمت الله وبرکاته!!
I have a quotation, i am living in dormitory in japan here are many non muslem people also living in the same place and have breakfast together, my quotation is about, is it allow for muslem people to use for eating of non muslem people dishes,because i have no other option , also here are meat they rotten HALAL but i dont know from where it come,
thank you very much !!!
9:06pm 03-07-2015
blertian qallaku
e selamu alejkum hoxh i nderuar deshta ni pytje
a esht haram me pi birr pa alkool se i kam than vllaut qe o haram kurse aj thot jo
9:45pm 03-02-2015
jashar halili
selam alejkum vllla hoxha aka munsni ni pytje mete vete vlla i dashur vllla naka lindur ni djal aban mija lan emrin rabin a eshte ki emer i muslimanit
veq veta aka munsi mema tregue nestra ja knojme azanin ne vesh
Messages: 1 until 15 of 194.
Number of pages: 13
[1] 2 3 4 5 6 7 Older