Emri:
Email:
Message:

Make this guestbook ad-free
11:30am 06-10-2014
Motra Muslimane
es selamu alejukum hoxh sheqet karasniqi shum te respektoj une jam mi moter muslimane i kam 44 vjet vuaj prej ni smundje deprsionqe 16 vite kja mka met pi luftes prej 8 vjeqareve kam lexu ilmihalin po elamdylah e di kuranin jam me bules shum vite po kam bo hixham te ni hoxh ka aj ka studiu siri ka hek at xhak te keq po tash flm all-all ahut mir jam po kam pak stres po kur lexoj kuran qetsona po apet vjen aj stres hoxh sheqet krasniqi po du ni keshill prej teje all-allahu shperleft all-allahu xhenet AMIN alejkum selam
2:41pm 06-02-2014
besfort
Selam ajkeym hoxhe i nderuar jam nje djale 18 vjeqar deshta te pys un kam pak probleme me te folur si me than marrja e gojes gjith kur isha nshkoll me thojshin i bukur i mir etj kam pas edhe disa probleme tjera fizike po tashti i kam ba 18 vjet ala vazhdon qashtu me mu marr goja,kam qene neper hoxhallar mkan shkru hajmalia aj hoxha mtha emrin e nanes edhe babes filloj tuj fry taj 1 dit bana ma mir tjera dit vazhdon prap qashtu spo di a ka nevoj ndonje rukje ose lexim te kuranit ma jepni ni keshille hoxhe ju lutem ju pershendes es selamu ajlekym Allahu ju ruajte.
2:42pm 05-30-2014
BesimTarja-me-Bules
es selamu alejekum hoxh i nderuar un ekur lexoj jasinin per nanen edhe per baben edhe vllaut a duhet me lexu para dite apo mas dite me qu selamin atynve une ma shum kur ta fali namazin e gjumas e lexoj jasinin te vorezat nuk shkoj ja lexoj jasiin ne shtepi ja ju qoj selamin shperleft alejkum selam
2:20am 05-28-2014
motra muslimane feta
Jam follimstare kam pytjen per namazin e nates nuk po e di se si falet e kam fal tash po sikur qe e fali namazin e sabahut dhe kam lezim nga kurani
11:39pm 05-27-2014
medina
selam e alekym hoxh i deruar ju po thuani se 25 min 5 koh namaz po une kur e boj dhikrin e akshamit edhe faljen e akshamit ose dhikrin e mengjesit une 1or me kalon vallahin qato burri pom bertet se po vonona Shum se une se kom gajle edhe 5 or me nejt me allahun tu fol flm allahu ju shperbleft
9:53am 05-27-2014
besimtarja
€s selamu alejkum kam nje pytje kur ti vizitojm vorezat i vdekuri a nin edhe ana sheh kush e viziton .allauhu ju shperbleft
8:00pm 05-26-2014
Anissa
Es selamu alejkum kam nji pytje ,, kam nji djal 15 vjeqar nuk kam pre Akika per te kur ishte i vogel po tash kam vendos me lejen e All-llahut tja prej nji ( Akika ) per Ramazan ta pregadis per iftar dhe ta dergoj ne xhami .kisha pas deshir ta di a mos ashte von per Akika .Allahu ju shperbleft Anissa
1:33am 05-25-2014
amir
selam alejkum hoxh i nderuar jam fals i rregullt i namazit prej moshes se femiris mirpo tasht jam 17 vjeq por e vrej veten qe jam i lene pas dore nga familja dhe shoqria disi ata mundohen te thojn hajt se ki sdi sen ki esht sikur arab dhe pe ndjej veten shum te vetmuar nje kshille ju lutem
5:51pm 05-13-2014
albion
a është bo kabili rob i mir pasi e ka mbyt habilin. dhe nga e kan ditur melaqet e Allahut se njerzit do bejn gjakderdhje ne tok. Allahu ju shperbleft
6:44pm 05-09-2014
Mangi
Selam Alejkum Hogj i Nderuar kam disa pytje por ju .
A eshte i lejuar namazi ne qoft se je ne udhetim me anij
se dyti mua gjithmon me brengos por ata femij qe lindin katolik apo fe tjeter e jo Musliman a kan faj ata kur e dim se prindrit e tyre i kan mesuar ashtu dhe nuk din azgje rreth Islamit dhe ne qoft se ke mundsi me na tregu ndonje Dua por vllezrit ton ne Siri Alejkum Selam Allahi ju Shperbleft me Xhenet
9:16pm 05-03-2014
Emine
Selam alejkum, cilat jane shenjta e kijametit, a ka filluar te shfaqet ndonjera prej tyree Allahu te shprebleft
9:04pm 05-03-2014
Agron
Qfare vlere ka namazii nafile , per qka falet Allahu te shprebleft
8:49pm 05-03-2014
Edona
Selam Alejkum,vetem deshta me te pershendet Hoxhe i nderuar Allahu t'shperblefte.
8:40pm 05-03-2014
Selvete
Qka eshte dhikri? Allahu ju shperbleft
8:27pm 05-03-2014
Elona
Selam Alejkum Hoxhe i Nderuar , a eshte e lejueshme qe nje djale dhe nje vajze te komunikojne ne facebook?
Messages: 46 until 60 of 185.
Number of pages: 13
Newer 1 2 3 [4] 5 6 7 Older